Aktuální informace z Letního Kina

Počasí je dobré, hrajeme. Na programu je poslední film sezóny. Od 19 doprovodný program pro děti, od 21 COCO. A kdo bude chtít, může přespat ve stanu nebo pod širákem. Těšíme se na vás.

Letní kino Chvalčov – i letos promítáme na louce pod kopcem Kozinec

Letní kino Chvalčov vtančí do druhé sezóny zahajovacím plesem

Minulé léto se jednalo patrně o nejvydařenější kulturní akci pod Hostýnem – do improvizovaného letního kina, které na louce pod kopcem Kozinec na Chvalčově postavil Okrašlovací a zábavní spolek (OZS) přišlo na desítku filmů bezmála 2 000 diváků.

I tento rok se můžete těšit na krásné prostředí, skvělou atmosféru, třináctku filmů a doprovodné programy k větší části z promítaných snímků. Letošní sezónu jsme zahájili v pátek 15. 6. 2018. Už na podzim nás napadlo uspořádat první projekci jako zahajovací ples. Když ples s filmem, nelze si nevzpomenout na Hoří, má panenko a když tento film, tak se skutečnou dechovkou a tombolou. Takový malý happening.

Letní kino Chvalčov letos nebudou jenom filmy. Na začátku a na konci prázdnin hrajeme pro děti a máme pro ně doprovodný program. Spaní pod širákem na našem novém lučním parketu (Cesta za králem trollů), běh do letního kina s navazující besedou s ultramaratoncem Ondřejem Veličkou (Ultra)), pinčesový turnaj (Borg/McEnroe) nebo beseda s autorem literární předlohy Milošem Urbanem po filmu Hastrman – doufáme, že si každý vybere.

Filmy, které letos promítneme...

Hrajeme od poloviny června každý pátek až do konce srpna.

Aktuální informace o počasí a o tom, zda se bude promítat, naleznete zde, na webových stránkách OZS (v horní části), nebo na facebookovém profilu Letního kina Chvalčov.