Kino po O: Kniha džunglí

Druhou desítku filmů odpromítaných v rámci série Kino po O načne skvělá adaptace Knihy džunglí (USA 2016) – odráží se sice od Disneyho animované klasiky, je ale mnohem dobrodružnější. Zajímavostí filmu je, že v něm v zásadě hraje jediný živý herec (představitel Mauglího), všechna zvířata, ale i celé prostedí džungle je animované. Přesto na sebe efekty nestrhávají pozornost a film působí maximálně realisticky (až na mluvící zvířata, samozřejmě).

Kino po O ale není jenom film – opět jsme pro vás přichystali výtvarnou dílnu a soutěže (obojí tematicky vycházející z filmu), svou výzdobou opět přispějí děti ze školních družin v Bystřici a okolí. Každý stý divák si odnese audioknihu Knihy džunglí z produkce vydavatelství OneHotBook a děti si budou moci v poslechovém koutu poslechnout i něco z další produkce tohoto vydavatelství. Doprovodný program ke Knize džunglí začíná v 15:15, film od 16:15, vstupné tradičně 70,-/ 50,- a 1,- pr vaše druhé a další dítě.

Podpořte Kino po O svou návštěvou – skrze Kino po O se snažíme městu ukazovat, že má smysl na malém městě kinosál udržet!

0 odpovědí

Napište komentář

Chcete něco napsat?
Napište něco diskuze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *